Рідкі шпалери, бежеві, цел-за, глітт.-срібло крапка, ТМ "Юрські", Айстра, Тип 026
183 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- В наявності
- Код: 026
Крім загальновідомих звичайних паперових шпалер, у продажу є і так звані рідкі шпалери - суха суміш целюлозно-волокнистих матеріалів, декоративних добавок і спеціального клею. Це різновид декоративної штукатурки, створена на підставі текстильних та целюлозних волокон. Шпалери мають у своєму складі спеціальний клейкий елемент (пластифікатор), а також деякі інші наповнювачі.
У складі рідких шпалер – натуральні компоненти: шовк, бавовна, целюлоза. При нанесенні їх на стіну створюється безшовне однорідне покриття з текстильної фактурою. Шпалери не вимагають ніякої спеціальної підготовки стін. Умови для їх нанесення: поверхня повинна бути чистою, сухою і однотонним. Іншими словами, досить просто заґрунтувати водно дисперсійної фарбою стіни в білий колір або в тон вибраних шпалер. Ніякого вирівнювання поверхні проводити не потрібно, так як самі шпалери закривають дрібні тріщини, допомагаючи надати стінам більш рівний вигляд. Цей вид обробки володіє хорошими показниками теплоізоляції і антистатичними властивостями.
За технологією нанесення рідкі шпалери принципово відрізняються від паперових. Вони наносяться на поверхню шпателем.
Перед нанесенням рідких шпалер на стелю або стіни, поверхня вимагає грунтовки з кварцовим піском. Якщо поверхня має багато невеликих тріщин, то нічого страшного в цьому немає. Еластичний складу рідких шпалер наповнює і ховає ці дефекти.
Серед власників рідких шпалер відгуки свідчать про простоту їх нанесення на стіну, особливо якщо на стінах є багато нерівностей або приміщення має складну форму. Звичайні шпалери в таких умовах поклеїти дуже важко – потрібно підрізати, налагоджувати, з'єднувати малюнок. Але коли використовуються рідкі шпалери нанесення ставати дуже простим – вони рівномірно приховують всі виступи та перепади цільним безшовним шаром.
Характеристики рідких шпалер
- Абсолютна екологічність
- Простота нанесення
- Тепло-і шумоізоляція
- Антистатичність
- Пожежна безпека
- Бесшовность
- Можливість використання у вологих приміщеннях, покрывши лаком
- Можливість заміни локальних пошкоджень
- Можливість приховати нерівності стін і кутів
- Можливість нанесення на труби і батареї, як профілактика появи іржі.
- Вони не електризуються і не вбирають пил, легко пилососяться при збиранні, регулюють вологість у кімнаті, втягуючи зайву вологість
- Нанести рідкі шпалери на стелю легко можна за умови максимальної уважності, чого не скажеш при паперових шпалерах. Найкраще підходить для стель тип Орхідея 817 (білий). Також просто і ремонтувати ці шпалери – змочити край розриву і прим'яти руками для склеювання країв або розтягнути шпателем. Такі шпалери можуть розм'якшуватися, коли на них потрапляє волога, але цього можна уникнути, покривши їх зверху лаком.
- Якщо в приміщенні вологе повітря часто змінюється сухим і спекотним, то рідкі шпалери - просто ваш порятунок, тому що вони мають властивість вбирати вологу з повітря і, при першій же можливості, віддають її назад.
У кожного способу внутрішньої обробки існують як позитивні властивості, так і негативні. І, безумовно, слабка сторона є і у рідких шпалер. Це їх «дихаюча» структура, або паропроникність. Адже властивість шпалер поглинати пар призводить до того, що вони не тільки «дихають», але і втягують запахи. Тому у вологих приміщеннях і на кухні рекомендується покривати акриловим лаком будь-які рідкі шпалери. Відгуки фахівців і споживачів сходяться на думці, що в цьому випадку поверхня придбає миючі властивості, але разом з ними безповоротно зникне властивість шпалер «дихати». Також потрібно врахувати те, що поміняти декоративний матеріал, покритий лаком, в майбутньому буде важче.
Рідкі шпалери активно використовують в заміських будинках, де в холодну пору року нерідко трапляються перебої з опаленням. Наявність великої кількості виступів і кутів, також може послужити хорошим приводом для їх застосування в інтер'єрі. Не менш важливим для користувачів є відсутність будь-якого запаху і шкідливих випарів, тому їх часто вибирають для ремонту дитячої кімнати. Також вони рекомендуються людям з алергічними реакціями на синтетичні матеріали. Практично і вигідно застосовувати рідкі шпалери в дитячих садах, школах, коледжах та інших громадських установах.
На відміну від вінілових, рідкі шпалери не бояться протягів, перепадів рівня вологості і різниці температур. При додатковому доступі повітря в приміщенні або включення радіаторів опалення такі шпалери висохнуть швидше і якісніше. Тому якщо Ви хочете прискорити процес висихання стін, сміливо можете включати додаткові джерела тепла або відкривати кватирки, не боячись зіпсувати ремонт.
Ціна рідких шпалер залежить від їх складу. Як правило, наявність у складі шовку підвищує ціну рідких шпалер.
Крім всього цього, працюючи з рідкими шпалерами, можна самостійно створити малюнок, орнамент, використовуючи трафарети або художні навички, а також комбінувати кольори.
Основні | |
---|---|
Вага | 1 кг |
Виробник | Юрски |
Країна виробник | Україна |
Колір | Бежевий |
Матеріал рідких шпалер | Целюлозні волокна |
Витрата 1кг матеріалу | 3.5 кв.м |
Вид товару | Рідкі шпалери |
Площа покриття | 3.5 м² |
- Ціна: 183 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Поліетиленовий пакет