Рідкі шпалери, білі, цел-за, ТМ "Біопласт", Тип 061
310 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- В наявності
- Код: 061
Тип 061 без гліттерів.
Витрата матеріалу : 1 упаковка на 5м2.
Характеристики рідких шпалер ТМ"Біопласт"
Природа рідких шпалер
Рідкі шпалери – це різновид декоративної штукатурки для внутрішніх робіт на основі текстильних волокон, целюлози, клейового компонента і різних декоративних елементів. Цей обробний матеріал призначений для ремонту інтер'єру житлових і робочих приміщеннях. Володіє чудовим зчепленням з поверхнею і еластичністю і може використовуватися як матеріал для покриття стін, стель і непрямолінійних ділянок.
До складу рідких шпалер входить декілька компонентів безпечних як з екологічної точки зору, так і виходячи з найбільш суворих санітарних норм. Для приготування сухої суміші рідких шпалер використовуються три основні компоненти:
1. Текстильні волокна. Ми використовуємо тільки такі волокна, які завдяки своїй безпеці і високим споживчим якостям найчастіше використовуються в текстильній промисловості, а основним з них є штучний шовк;
2. Целюлоза. Ця сировина є похідне переробки деревини, і використовується в багатьох галузях промисловості. Наприклад, вона є основною сировиною для виробництва паперу і звичайних рулонних шпалер;
3. КМЦ. Цей матеріал є клейовим компонентом. Також він використовується в косметичній та харчовій промисловостях. Його також отримують в процесі переробки деревини.
Таким чином, ми домоглися використання тільки таких компонентів, з якими ми стикаємося в повсякденному житті досить часто, і які мають загальне визнання як повністю безпечні: текстиль та похідні деревини.
Завдяки своїй екологічній чистоті рідкі шпалери не мають запаху ні при нанесенні, ні при використанні. І, взагалі, декоративна штукатурка Біопласт не має будь-яких санітарних обмежень на використання в дизайні інтер'єрів.
Властивостей рідких шпалер
З самого початку важливо звернути увагу на те, що рідкі шпалери для українського виробництва новий матеріал і тому будь-технічних умов для них раніше не існувало.
Виходячи з цього, нашим підприємством були розроблені технічні умови ТУУ 24.3-2494010054-001:2012 "Виготовлення суміші для приготування рідких шпалер", які більше стосуються технології виробництва.
Тому ми зосередимо увагу на загальних вимогах, які висуваються до будь-якого обробного матеріалу, використовуваного в якості декоративної штукатурки для нанесення на поверхні у внутрішніх приміщеннях:
Екологічність та санітарна безпека. Завдяки використанню в складі рідких шпалер компонентів (детально описаних вище), які своїм тривалим використанням протягом багатьох десятиліть в народному господарстві та побуті заслужили не лише визнання фахівців, як безпечні та екологічно чисті, але і довіру простих громадян, вони повністю відповідають всім існуючим нормам.
Це підтверджено висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/9269 від 10.02.12. З'єднання цих простих і безпечних компонентів відкриває для рідких шпалер дуже широкі області застосування, основним з яких, в рамках цієї вимоги, є застосування їх в житлових приміщеннях в якості декоративної штукатурки.
Слід підкреслити, що ні під час замочування, ні під час нанесення рідкі шпалери не мають ніякого запаху. Більш того, потрапляючи в мокрому стані на шкіру людини вони не викличуть роздратування.
Пожежна безпека. При розробці рідких шпалер були враховані суворі вимоги пожежної безпеки. Так згідно з висновками експертизи пожежної охорони рідкі шпалери були класифіковані за поширення полум'я до групи РП 1 (не поширюють полум'я), і до групи горючості Г 1 (низька горючість). Таким чином, рідкі шпалери не мають обмежень на застосування у приміщеннях з високою щільністю знаходження людей і навіть на шляхах евакуації.
Естетичність. Найвизначнішим фактором при виборі кожного елемента оздоблення завжди була його естетична цінність і специфічність. Рідкі шпалери, завдяки своїй близькій спорідненості зі стіновим текстилем, і будучи його різновидом, мають надзвичайно вишуканий вигляд.
Різноманітність використовуваних волокон і декоративних елементів на поверхні утворюють гру кольорів і фактур, збудити уяву. Завдяки своїм властивостям вони надають холодної, і на погляд і на дотик, поверхні м'яку і теплу текстуру тканини. Виникає бажання знову й знову торкатися до неї.
Так рідкі шпалери Біопласт відповідають потребам кожної людини в комфорті та затишку. А різноманітність колірних відтінків і фактур, яких на сьогодні випускається близько сотні, зможе задовольнити смаки найвибагливіших покупців.
Рідкі шпалери за своїми споживчими властивостями виходять далеко за рамки звичайного обробного матеріалу. Кожне з цих властивостей підкреслює їх унікальність та істотна перевага в порівнянні зі звичайними шпалерами, будь то паперові, вінілові або "бамбукові":
Простота у підготовці поверхні. Поверхня, на яку буде наноситися рідкі шпалери, вимагає лише стартової шпаклівки і обробки білим або безбарвним акриловим грунтом, на відміну від "традиційних" видів шпалер, які вимагають ще й довгого і дорогого процесу нанесення фінішної шпаклівки, а часто і "зашкуріванія". Це дозволяє заощадити час і гроші.
Простота в підготовці матеріалу. У сухому вигляді рідкі шпалери – це суміш волокон, клейового компонента і декоративних елементів, розфасовані в поліетиленові мішки. Для використання достатньо лише залити цю суміш теплою водою в пропорції, зазначеної в інструкції, перемішати і залишити не менше, ніж на 8 годин. Процес не вимагає додаткових розрахунків і вимірювань.
Простота нанесення. У готовому до використання стані рідкі шпалери мають вигляд вологої пластичної маси, яка наноситься на поверхню і розгладжується з допомогою прямокутної пластикової кельми (частіше званої «терка» або «гладилка»). При нанесенні маса м'яка і має малу вагу, за рахунок цього процес нанесення буде максимально зручним. Використання допоміжного шпателя (для зачерпування рідких шпалер з ємності) не є обов'язковим. Значно зручніше це робити вільною рукою.
Простота у висиханні. При висушуванні, і протяг, і примусове вентилювання, і додатковий підігрів приміщення прискорить процес висихання. Примусове вентилювання і підігрів рекомендуються в холодну і вологу погоду. При цьому провітрювання хоча б раз в пів години є обов'язковим.
Відсутність швів. Завдяки тому, що рідкі шпалери наносяться однорідною масою, як декоративна штукатурка, декоративна поверхня позбавлена будь-яких швів. Це знімає питання щодо стикування візерунка.
Звукопоглинання. Як відомо, текстильні матеріали за рахунок своєї волоконної еластичної структури, а також утримування невеликих об'ємів повітря між волокнами є дуже ефективним поглиначем механічних коливань в спектрі, чутного людському вуху. Завдяки цим властивостям волокон рідкі шпалери є одним з небагатьох матеріалів здатним до поглинання небажаного відлуння в приміщенні.
Теплоізоляція. Досягається в рідких шпалерах завдяки тому ж ефекту, що і звукопоглинання – утримуванню невеликих об'ємів повітря між волокнами. А, як відомо, теплоізоляція прямо пропорційно впливає на збережені кошти – на обігріві взимку, влітку на охолодження приміщення.
Морозостійкість. Досить часто житлові приміщення, такі як будинки поза міста, засклені балкони та ін., взимку залишаються без опалення. Як відомо, в таких приміщеннях традиційні, рулонні шпалери не можуть бути застосовані, оскільки, маючи різні коефіцієнти стиснення з поверхнею, вони просто відпадають. Рідкі шпалери за рахунок своєї волоконної структури та еластичності з легкістю компенсують цю різницю, і не піддаються руйнівному впливу морозів.
Фінішні властивості. За рахунок своєї волоконної структури приховують нерівності поверхні в межах товщини нанесення.
Антистатичні властивості. Як відомо, пил осідає на всіх, не залежно в приміщенні знаходиться предмет, або поза його, горизонтальна площина або вертикальна. Єдиний вихід із ситуації знайти спосіб зменшити цей фактор. Найбільш поширеним засобом у всьому світі визнаний спосіб надати об'єкту нейтральний електростатичний заряд. У рідких шпалерах це досягається за рахунок продуманого підбору сировинних компонентів.
Відсутність мікротріщин. Рідкі шпалери в готовому вигляді як будь-текстильний матеріал надзвичайно еластичні і ефективно приховують тріщини на поверхні, що утворюються в процесі експлуатації, шириною до декількох міліметрів.
Ремонтопридатність. На відміну від багатьох сучасних оздоблювальних матеріалів, ремонт яких, навіть після незначного пошкодження поверхні коштує дуже дорого, або взагалі неможливий без втрати естетичної цілісності, рідкі шпалери повністю позбавлені всіх недоліків при активній експлуатації.
Практично не існує приміщень, в яких не було б місця, з надвисокою експлуатаційної завантаженістю. В житлових приміщеннях, наприклад, це поверхні навколо вимикачів освітлення, в офісних приміщеннях це коридори з високою прохідністю, або поверхні, що примикають до спинок крісел. Такі поверхні, як показує практика, в десятки разів більше інших поверхонь, що піддаються забрудненню.
І рідкі шпалери, у разі пошкодження невеликій площі на помітному ділянці, найкращий засіб уникнути повного ремонту інтер'єру. За рахунок зверненнями клею КМЦ вони після ретельного розмочування стають пластичними, як при нанесенні і дозволяють замінювати окремі пошкоджені ділянки волокон на нові.
Будь-яка людина, будучи озброєний тільки пластиковою теркою, в дуже короткий термін може відновити поверхня не залишаючи жодної ознаки ремонту. Таким чином, вартість рідких шпалер окупається на 100%, так як навіть під час експлуатації вони продовжують зберігати час і гроші власника.
Творчий простір або область застосування. Завдяки своїй пластичності рідкі шпалери можуть бути нанесені на поверхні будь-якої кривизни, такі як арки, циліндри, сфери та інші складні геометричні форми. В руках досвідченого художника комбінації різноманітних кольорів і фактур, об'єднані на одній поверхні в складному візерунку орнаментів, утворюють складну композицію, яку фахівці і на дотик і на вигляд порівнюють з килимом.
Але на цьому переваги рідких шпалер не закінчуються. Існуючі види рідких шпалер можна змішувати між собою, як на панелі, та отримувати нові кольори, фактури і композиції, використовуючи їх для дизайну стін і інших поверхонь. Таким чином, творчий простір обмежується тільки фантазією.
Простота при видаленні. У житті кожного оздоблювального матеріалу рано чи пізно настає момент його видалення. Причин для цього багато: моральне, фізичне старіння або природна схильність людини до оновлення навколишньої атмосфери. У будь-якому випадку, від простоти видалення покриття залежить не тільки спогад, що він залишить про себе, але і час і витрачені на це кошти.
Для видалення рідких шпалер досить лише ретельно їх розмочити, наприклад, дуже ефективно це робиться хутряним валиком. Рідкі шпалери, як і при їх нанесенні, візьмуть пластичну консистенцію і можуть бути зібрані з поверхні шпателем.
Основні | |
---|---|
Вага | 1 кг |
Виробник | Bioplast |
Країна виробник | Україна |
Колір | Білий |
Матеріал рідких шпалер | Целюлозні волокна |
Витрата 1кг матеріалу | 4 кв.м |
Вид товару | Рідкі шпалери |
Площа покриття | 4 м² |
- Ціна: 310 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Поліетиленовий пакет